zakład

Przemysłowe linie lakiernicze

Przemysłowe linie lakiernicze to nasza domena. Klientom oferujemy linie lakiernicze dostosowane do wyposażenia lakierni proszkowych.  Szczegóły oferty dostępne poniżej.

Przygotowanie powierzchni

Pierwszy etap produkcji to wyczyszczenie powierzchni materiału. Jest wiele sposób na realizację tego zadania. Najbardziej popularne z nich polegają na wykorzystaniu nowoczesnych myjek do przygotowywania powierzchni. Ich zastosowanie pozwala na odtłuszczenie i fosforanowanie profili. Dobór urządzeń zależy od specyfiki zakładu pracy. Jeśli sytuacja tego wymaga naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości linie wannowe, suszarki po malowaniu proszkowym i rozbudowane tunele myjące.

Malowanie elementów

Po oczyszczeniu i wysuszeniu produktu możemy rozpocząć proces malowania. Obecnie stosowane są dwa rodzaje pokrycia powierzchni. Jest to malowania natryskowe oraz malowanie proszkowe. Malowanie proszkowe odbywa się w specjalnej kabinie przystosowanej do tego typu zabiegów. Specjalistyczne urządzenia gwarantują dokładne i równomierne pokrycie powierzchni.

Utrwalenie powłoki

Do utrwalenia powłok służą specjalistyczne suszarki i tunele. Najważniejsze z nich to suszarki komorowe i przelotowe. Pozostałe produkty to nowoczesne tunele podsuszania oraz piece do wygrzewania kompozytów. Zastosowanie tych urządzeń gwarantuje trwały i olśniewający efekt. Powierzchnia jest nie tylko idealnie gładka, ale także odporna na tarcie, zadrapania i pęknięcia.

Projekty przemysłowych linii lakierniczych powstają w oparciu o ergonomię pracy i najważniejsze standardy techniczne. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców nastawionych na zysk i zwiększenie wydajności pracy.

Zapraszamy do współpracy.

Polityka prywatności